O nas

#SailingDelight To idea uprzyjemniania sobie i otoczeniu życia. Widzimy że dobro wraca, często szybciej niż by się to wydawało. Z otwartymi głowami szukamy lepszych rozwiązań, z którymi "żeglowanie" przez życie staje się coraz przyjemniejsze.

W naszym jachtingowym przypadku to cieszenie się idealnie wyposażonym i utrzymywanym katamaranem. I zadbanie by zaproszeni goście podczas pobytu czuli się lepiej niż tego oczekiwali – jak w raju.

Skipper #SailingDelight zawsze na pierwszym miejscu stawia swoją załogę. Dba by bawiła się jak najlepiej i nie zrobiła przy okazji krzywdy sobie i otoczeniu ;)

Zawsze wybiera najlepszą plażę, miasteczko, wyspę, jaskinię do zwiedzania, a w porcie cumuje najbliżej atrakcji, brzegu, sklepu czy tawerny.

Na bieżąco dopasowuje plan dnia do aktualnej sytuacji: chęci załogi, energii, warunków wiatrowych, słonecznych i dalszych możliwości. Na pokładzie zauważa rzeczy które można robić wygodniej, przyjemniej i śmiesznej i nie marnuje okazji do tworzenia zabawnych wspomnień.

To proste – wiele osób już to robi, nie wiedząc że tak nazwaliśmy tę ideę – przecież wystarczy otworzyć głowę na potrzeby i pomysły w najbliższym otoczeniu!

Co oferujemy ?

Współpracujemy z Właścicielami jachtów/katamaranów którym zależy – nie tylko na biznesach i swoich pięknych maszynach, ale też na ludziach, inspirujących swoje otoczenie.

  • Napisz do nas po krojone na miarę wakacje.
  • Wynajmij katamaran od zaufanego armatora.
  • Dołącz do społeczności – zawsze jesteśmy otwarci na dobrych ludzi.

Jesteśmy społecznością w której najważniejsi są ludzie i zaufanie, dopiero w drugiej kolejności firmy, spółki, udziały. Nie wszystkie osoby wspierające idee naszej społeczności chcą być widoczne publicznie.

Jeśli chcecie zweryfikować osobę która przedstawia się jako nasz członek zawsze możecie ją potwierdzić przez [email protected] lub nasze Fanpage @SailingDelight

Oczywiście rezerwacje robicie w konkretnych transparentnych firmach, które wystawiają legalne faktury oraz ręczymy za nie naszą Gwarancją Turystyczną.

Przyjaciele, Skipperzy, Armatorzy #SailingDelight
Piotr Szczeszek
Robert Budziński
Maciej Czarnecki
Czesław Kowalczyk
Jakub Chmurzyński
Piotr Łagocki
Paulina Pospieszna
Weronika Bielik
Michał Plowik
Marcin Dobrowolski
Marek Hetman
Bartek Wierzbicki
Jakub Zaremba
Czarek Krzyczkowski
Wojciech Kajewski
Marcin Szubiński
Jakub Pawłowski
Jakub Zięba
Hubert Kobus
Artur Nagórski
Adam Stobnicki
Katarzyna Zientkowska
Maura Hauska
Piotr Chmielewski
Łukasz Legęza
Krzysztof Banbura
Marcin Maruszak
Kacper Kaźmierczak
Adam Sarama
Karolina Wilczewska
Radosław Gocki
Andrzej Bałdyga
Arek Bałdyga
Vladimir Oravec
Radosław Krężałek
Paweł Kędzierski
Michał Pruszyński
Marcin Augustyn
Marcin Bigos
Paweł Mikołajek
Tomasz MrSzuwarowy
Ola Mnich
Andrzej Kaczor
Krzysztof Lewicki
Tomasz Marcol
Michał Szproncel
Bartek Grzeczka
Ania Klupś
Małgorzata Rzekiecka
Wojciech Ananicz
Marcin Tvoros
Wojciech Sajdak
Sebastian Banaszewski
Przemysła Jurojc
Tomas Tomis
Edyta Matczak
Janusz Stefaniak
Łukasz Świerczewski
Iza Matenko