Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby zanurzyć się w wodach prawdziwych Piratów z Karaibów? Ich już nie ma, jednak rajskie wyspy i turkusowa woda pozostały dalej, oferując masę emocji i przeżyć!

Rejon ten jest bogaty w możliwości, zaczynając od snorkelingu z żółwiami na Tobago Cays, kitesurfing na Union Island czy Mayreu, nurkowania przy Bequia, odwiedzenia Mustique – wyspy milionerów takich jak Mick Jagger, spaceru we dwoje na wyspie Jacka Sparrowa, kolacji z homarami i owocami morza w gronie najbliższych znajomych lub rodziny na Petit Bateua, a kończąc na błotnych kąpielach na St. Lucia.

Oczywiście nie możemy zapomnieć, że zwiedzanie to nie tylko miejsca, ale lokalna kultura, ludzie i zwyczaje. To również odkrywanie lokalnej kuchni, co w rejonie Karaibów zapewni nam kuchnia kreolska, jakże bogata w smaki i przyprawy. To również owoce morza, które w tym przypadku już nie mogą być bardziej świeże.

Jeśli to brzmi dla Ciebie jak Raj na ziemi, który każdy musi kiedyś odwiedzić, odezwij się do nas, a my Ci to umożliwimy.