Katamarany

Katamaran to duża luksusowa jednostka z mnóstwem miejsca i przestrzeni, bardzo stabilna i bezpieczna. Poczujesz się na nim jak w ekskluzywnym bungalowie z tą różnicą, że tu piękne widoki są na wyciągnięcie ręki, zmieniając się z każdym wyjściem na pokład. Dwa salony połączone barkiem i aneksem kuchennym świetnie nadają się do biesiadowania całej załogi, a duży pokład wraz z siatką i podwyższonym dachem z dodatkowym salonem idealnie sprawdza się do opalania i podziwiania zmieniającego się krajobrazu.
Każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Zazwyczaj wyposażony w 4 duże dwuosobowe kajuty z prywatnymi łazienkami, dodatkowe dwa miejsca do spania na dziobach – mamy dostępne też wersje z 5 i 6-cioma kajutami.

Dodatkowo małe zanurzenie pozwala wpłynąć w każdą zatoczkę i niemalże dobijać do plaży. Każdy z katamaranów wyposażony jest też w dźwig do pontonu z silnikiem, który znacząco ułatwia korzystanie z niego – żadna jaskinia, czy laguna nam nie straszna.

Katamarany

Jachty

Na rejsy, w zależności od potrzeb załogi, wybieramy jachty przynajmniej 11-metrowe, bez górnego limitu, 7-14 osobowe, z trzema, czterema, lub pięcioma dwuosobowymi kabinami. Wyłącznie klasy A+, nieprzewracalne i niezatapialne.

Potężne kadłuby dają dużą stabilność, oraz niesamowitą energię podczas przemieszczania się nawet pod większe fale. Salon jak i kokpit (zewnętrzny salon), pozwalają na wspólne biesiadowanie całej załogi. Do dyspozycji mamy 2-5 łazienek z prysznicami. System nagłośnienia montowany jest również na zewnątrz. Szerokie półpokłady są wręcz stworzone do opalania się.

Jachty umożliwiają też wiele Nowo Żeglarskich zabaw jak latanie na linach, holowanie subwinga, skakanie z bomu.

Jachty